Alle nieuws

We are #MoreThanFootball

Educatie

Van 23 maart tot en met 16 april loopt de campagne More Than Football Action Weeks. Op deze campagnedagen zetten Europese voetbalclubs hun maatschappelijke projecten in de kijker. Met verschillende relevante projecten en initiatieven zet Club Brugge Foundation zich dagelijks in om deze maatschappelijke rol te vervullen binnen Club Brugge.

Tijdens de verschillende "Action Days" binnen deze campagne zetten we graag enkele projecten van de Foundation extra in de spotlight:

  • Action Day - Football & Education: Afgelopen jaar waren we in meer dan 40 scholen actief met projecten rond gezondheid, discriminatie, sport, fair play en nog zoveel meer!
  • Action Day - Refugees and Social Inclusion: Club Brugge Younited wordt op heel wat verschillende vlakken geïntegreerd binnen onze club. Zo vinden zij een thuis bij onze Blauw-Zwarte familie!
  • Action Day - Accessibility: Door verschillende initiatieven zoals SFCB On Wheels, Deaf Club Brugge Fans, Blindentribune, ... doen we er alles aan om voetbal toegankelijk te maken voor iedereen!
  • Op matchdag 7/04 tegen Seraing hebben we verschillende van onze sportploegen laten participeren aan de matchorganisatie. Zo kon onze G-ploeg helpen met de middencirkel banner en waren er 11 Voetbalkraks oplopertjes bij de uitploeg.
  • World Health Day: Op deze dag zetten we graag de unieke AR-tool die Club Brugge samen met Unibet lanceerde in de kijker. Via de #ISaveLives campagne zetten ze het belang van levensreddende technieken in de kijker. Hiervoor werd een tool ontwikkeld waarbij iedereen via zijn of haar gsm in 8 stappen leert te reanimeren.
  • Binnenkort komen er nog 2 action days aan: Gender equality en Sustainability and climate change. Hou dus zeker onze sociale media in de gaten!

EFDN X CLUB BRUGGE FOUNDATION

De #MoreThanFootball Action Week is een initiatief van het European Football for Development Network (EFDN), een netwerk van 42 Europese profvoetbalclubs die in hun land hoog aangeschreven staan op sociaal vlak waarbinnen kennis en know-how wordt gedeeld en pan-europese projecten worden opgericht.

Club Brugge Foundation is reeds sinds 2015 volwaardig lid van dit netwerk.

Meer informatie over de #MoreThanFootball Action Week kan je terugvinden op www.morethanfootball.eu